Telefon Rehberi

ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
ADANA MESLEK YÜKSEKOKULU TELEFON REHBERİ
GENEL İLETİŞİM ÖĞRETİM ELEMANLARI
Santral  226 41 60 Doç. Dr. Levent SANGÜN 104
Santral  226 41 64 Doç. Dr. Figen ÖZEREN 110
Santral ( Dahili ) 100 - 101 Doç. Dr. Mehmet ESEN 111
Eğitim ve Öğretim Hizmetleri Faks 226 49 74 Dr. Öğr. Üyesi Veysel POLAT 112
MÜDÜRLÜK Dr. Öğr. Üyesi Doğan KAYA 159
Prof. Dr. Faruk KARADAĞ 138 Öğr.Gör. Dr. Gülcan TÜRKOĞLU 170
Müdür Sekreteri 139 Öğr.Gör. Dr. Vilda TEKKOLLU 154
Telefon 226 49 72 Öğr.Gör. Dr. Selman TEZEKİCİ 105
Faks 226 49 73 Öğr.Gör. Dr. Ahmet YÜCEL 162
Müdür Yardımcısı (Eğitim) Levent SANGÜN 120 Öğr.Gör. Dr. M.İsmail SOLMAZ 150
Müdür Yardımcısı (İdari)    Veysel POLAT 120 Öğr.Gör. Dr. Mesut ÖZONUR 142
Yüksekokul Sekreteri 108 Öğr.Gör. Dr. Osman İnanç GÜNEY 109
Yüksekokul Kurul Sekreteri 145 Öğr.Gör. Dr. Zeynep ERÇEN 172
İdare Amiri 136 Öğr.Gör. Dr. Raziye GÜNAY BİLALOĞLU 179
Döner Sermaye (Ayniyat - Satınalma) 169 Öğr.Gör. Dr. Özlem ERDEM YILMAZ 168
Personel İşleri 134 Öğr.Gör. Dr. Ali Can YILMAZ 113
Tahakkuk - Ek Ders 135 Öğr.Gör. Dr. Ilgın ÖZŞAHİNOĞLU 167
Yazı İşleri 100 Öğr.Gör. Elizbar SARIYEV 177
Öğrenci İşleri Sorumlusu (Cahit SAYIN) 121 Öğr.Gör. Filiz YÜCEL 160
Öğrenci İşleri  122 Mak.Müh. Yusuf POLAT 117
Eğitim Akademik Hizmetler Bürosu 165 Öğr.Gör. Ayşe ÇİÇEK 107
Basım Ünitesi 178 Öğr.Gör. Yılmaz KOÇAK 147
Toplantı Salonu 128 Öğr.Gör. Selma MIDIKLI 106
Sosyal Oda 115 Öğr.Gör. Selda ARAS 151
Konferans Salonu 123 Öğr.Gör. Çetin İLİN 143
Kütüphane 129 Öğr.Gör. Ahmet KARAKUŞ 103
Güvenlik 155 Öğr.Gör. Faruk BATAN 146
Sistem Odası 130 Öğr.Gör. Berrin AVCILAR 148
Yemekhane 125 Öğr.Gör. Erdoğan ŞİMŞEK 157
  Öğr.Gör. Erdoğan GÜRDAL 174
LABORATUVAR - ATÖLYE - STÜDYO Öğr.Gör. Zuhal AKBABA  
Cilt Bakım - Güzellik ve Kuaför Salonu 118 Öğr.Gör. A.Kemal UĞUR 141
İlkimlendirme Soğutma Laboratuvarı 132 Öğr.Gör. Ganime Tuğba ÖNDER 176
Şube Müdürü Durmuş UZUN 133 Öğr.Gör. Berin YOCA 168
Moda-Konfeksiyon Atölyesi 161 Öğr.Gör. Gülşen GÜZEL 153
Elektrik Arıza 114 Öğr.Gör. Berfu GELEN 119
Bilgisayar Teknik Atölyesi (Orhan SEZGİN) 163 Öğr.Gör. Ebru EZBER 119
Marangoz Atölyesi 140 Öğr.Gör. Burcu Sultan ABBAK KAÇAR 144
Ç.Ü. Radyosu  102 Öğr.Gör. Mahir Can KAÇAR 175
Radyo - TV Stüdyosu   Öğr.Gör. Serdar KAŞIKÇI 173
  Öğr.Gör. Yaşar TÜFEKLİ 113
UZAKTAN ÖĞRETİM BİRİMİ Öğr.Gör. Abdulaziz SAVUN 173
Uzaktan Eğitim Teknik Sorumlu (Yusuf POLAT) 117 Öğr.Gör. Sabri Can EKERER 131
    Öğr.Gör. Seval RENKAL DIBLAN 152
İŞLETMELER Öğr.Gör. Züleyha ORAK 154
Erkek Kuaförü 124 Öğr.Gör. Eyyup ÇOLAK 171
    Öğr.Gör. Mert KARALAR 109
    Öğr.Gör. Ayhan RADAVUŞ 129
    Dr.Ögr.Üyesi Deniz BOZ 127
    Dr.Öğr.Üyesi Diğdem ESKİYÖRÜK 127
    Öğr.Gör.Dr. Diler DOĞRUOL 127